top of page

Nasza oferta

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

PB140410.jpg
PB140410.jpg

Fizjoterapia ogólna

Fizjoterapia dla nas to przede wszystkim kompleksowe podejście do problemu, które polega na dokładnej analizie ruchów Twojego ciała, aby dowiedzieć się, co jest przyczyną dolegliwości i zwalczenie jej. Takie działanie pozwala na pozbycie się objawów i zapobieganie ich nawrotom.

Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna to stosunkowo mało znana dziedzina medycyny w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz szybciej się rozwija. Rehabilitacja stomatologiczna zajmuje się przede wszystkim leczeniem schorzeń w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego.

 

Leczenie chorych opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu różnego rodzaju ćwiczeń i zabiegów. Mowa tutaj zarówno o dolegliwościach przewlekłych i wrodzonych, ale również tych nabytych przykładowo w wyniku kontuzji.

PB140385.jpg
PB140270.jpg

Fizjoterapia uroginekologiczna

Rehabilitacja uroginekologiczna jest jedną ze specjalizacji fizjoterapii, która polega przede wszystkim na leczeniu zmian dna miednicy oraz przywróceniu sprawności tego obszaru ciała i zapobieganie kolejnym dolegliwościom.

Trening medyczny

Trening medyczny to najprościej mówiąc połączenie treningu personalnego i fizjoterapii. Przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które po poważnej kontuzji chcą ponownie wrócić do uprawiania sportu, jednak ogranicza je pewna blokada psychiczna, wynikająca z obawy przed nawrotem kontuzji.

Przebyłeś uraz? Masz za sobą trudną operację? A może po prostu obawiasz się powrotu do aktywności po okresie rehabilitacji? Trening medyczny to rozwiązanie, które jest odpowiedzią na powyższe problemy.

Nasze umiejętności w dziedzinie fizjoterapii i treningu pozwolą Ci nie tylko wyleczyć kontuzję, ale także w rozsądny sposób wrócić do uprawianego sportu. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne kursy i szkolenia są naszą receptą na trafną diagnozę oraz skuteczne leczenie.

OI000247.jpg
OI000247.jpg

Trening personalny

Wiek? Sprawność fizyczna? Chęć drobnej poprawy sylwetki, a może budowa masy mięśniowej? Liczy się tylko Twoja chęć zmiany – my jesteśmy od tego, żeby Ci w tym pomóc i ułożyć proces treningowy tak, żeby był dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Sesja treningowa trwa 60 minut, a ilość treningów w tygodniu jest zależna od Twoich preferencji. Gwarantujemy profesjonalną i kameralną atmosferę, ponieważ to od Ciebie zależy, gdzie będzie odbywał się trening.

Kontakt

Wierzbięcice 55/7

61-547 Poznań

Łukasz 605-628-671 

Paulina 726-572-182

  • Facebook
  • Instagram

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page