top of page
Kopia RAFAŁ.png

Rafał

+ 10 kg

Rafał jest programistą i zgłosił się do nas ponieważ chciał popracować nad swoją postawą i sprawnością. Kilkanaście godzin w ciągu dnia w pozycji siedzącej wpływało negatywnie na to jak wyglądała jego postawa. Rafał nie miał żadnego doświadczenia w treningu siłowym, dlatego początek współpracy skupiał się na budowaniu odpowiednich wzorców ruchowych, a potem na włączeniu funkcjonalnych ćwiczeń siłowych.

 

Po roku czasu mamy lepszą postawę, większą sprawność, dużo bardziej atletyczną sylwetkę i... wszystkie koszulki odrobinę za ciasne ;) 

Tym bardziej cieszy nas fakt, że niedawno Rafał przyznał. że rozpoczynając z nami współpracę myślał, że siły i zapału starczy mu co najwyżej na miesiąc. Jak widać, dobrze ułożony proces treningowy i idące za nim efekty potrafią bardzo mocno wpłynąć na motywację do ćwiczeń

Paweł.png

Paweł trafił do nas na kilka miesięcy przed swoimi 40tymi urodzinami, kiedy to wyznaczył sobie bardzo ambitny jak na tamten czas cel ukończenia pierwszego triathlonu.

Bardzo ambitny, bo jak widzicie na zdjęciu po lewej forma na początku była... po prostu... kiepska.

Czy było ciężko na początku? Zdecydowanie tak! Czy pojawiały się momenty zmęczenia? Pewnie! Jednak dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało się osiągnąć zamierzony cel, pozbywając się przy tym 20 kilogramów!

-20 kg

Damian.png

Damian

-42 kg

Damian to kolejny przykład, że nie musisz być w formie żeby zacząć, ale musisz zacząć żeby być w formie. Pierwsze spotkania to zderzenie z brutalną rzeczywistością, która pokazała zarówno brak kondycji jak i brak siły. Zaledwie kilka pompek stanowiło wyzwanie, a podciąganie na drążku było czymś całkowicie nierealnym.

I co zrobił Damian? Nie poddał się tylko z uporem maniaka pojawiał się na zajęciach, realizował wszystkie wytyczne i sukcesywnie podnosił swoją sprawność. Teraz do pompek musi dokładać obciążenie, a podciąganie na drążku nie stanowi żadnego problemu.

Systematyczność i konsekwencja! 

Paweł

Kontakt

Przemysłowa 15/17 

61-579 Poznań

Łukasz 605-628-671 

Paulina 726-572-182

  • Facebook
  • Instagram

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page