top of page

Trening personalny

5.png

Zastanawiasz się nad treningiem personalnym, ale masz pewne obawy przed podjęciem decyzji? Nie martw się, ponieważ dla nas najważniejsze jest, aby trening był dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

Wiek? Sprawność fizyczna? Chęć drobnej poprawy sylwetki, a może budowa masy mięśniowej? Liczy się tylko Twoja chęć zmiany – my jesteśmy od tego, żeby Ci w tym pomóc.

Nadal się zastanawiasz? Nie ma problemu, przekonaj się sam i skorzystaj z pierwszego darmowego treningu!

Sesja treningowa trwa 60 minut, a ilość treningów w tygodniu jest zależna od Twoich preferencji.

 

Gwarantujemy profesjonalną i kameralną atmosferę, ponieważ to od Ciebie zależy, gdzie będzie odbywał się trening. Masz do wyboru kilka możliwości:

  • trening personalny w Twoim domu – wystarczy trochę miejsca, ja zajmę się podstawowym sprzętem

  • trening w plenerze? Jeśli nie lubisz przebywać na zatłoczonych siłowniach, zdecyduj się na trening na świeżym powietrzu, który polega głównie na wykorzystaniu taśm oporowych oraz ciężaru własnego ciała

  • trening w klubie fitness dla zwolenników tradycyjnych rozwiązań

8.png
Projekt bez tytułu.png

Co wyróżnia nas od innych? Wielu trenerów to osoby, które ukończyły jedynie weekendowe szkolenie. My możemy pochwalić się ogromną wiedzą nie tylko z zakresu treningu personalnego, ale również fizjoterapii. Trenując u nas możesz liczyć na kompleksową pomoc oraz szybkie efekty bez ryzyka kontuzji.

U nas podopieczny nie jest tylko kolejną osobą na liście klientów. Nie stosujemy gotowych rozwiązań, a przygotowanie całego procesu treningowego odbywa się indywidualnie dla każdego podopiecznego w zależności od jego potrzeb i możliwośći. 

Treningi odbywają się studiu treningowym znajdującym przy ulicy Sikorskiego ( Wilda ). Kameralna atmosfera i wysokiej jakości sprzęt gwarantują doskonałe warunki do pracy nad poprawą zdrowia i sprawności. Jeśli nie lubisz zatłoczonych siłowni czy klubów fitness, czekania w kolejce do sprzętu i hałasu to świetnie trafiłeś/-aś!

Kontakt

Przemysłowa 15/17 

61-579 Poznań

Łukasz 605-628-671 

Paulina 726-572-182

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za wiadomość!

bottom of page